Mughe Gourmet
Gizlilik ve iade Koşulları
İade ve İptal Koşulları, Gizlilik Sözleşmesi ve İletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz.

 

İade ve İptal Koşulları


TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmuyor, ancak siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize [email protected] mail adresinden ya da 0 543 969 61 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Teslim almış olduğunuz ürünün yanlış veya kusurlu olması durumunda, ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, son kullanma tarihi geçmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için bize 0543 969 61 09 numaralı telefonumuzdan veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz: [email protected] 

Dondurulmuş veya +4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade kabul edilmez.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız.

  

 

Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞT.İ, www.zmcexport.com  internet sitelesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında ZMC DIŞ TİC.LTD. ŞT.İ bünyesinde kullanılmaktadır.

ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞT.İ, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞT.İ e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler üyelere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulüne göre bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞT.Nin sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞT.İ web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

?Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

ZMC DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES: Barbaros Mah. Açelya Sok Ağaoğlu Moontown, 2A,No:11, ATAŞEHİR / İSTANBUL

Tel: 0543 969 61 09

Fax: 0216 688 57 81

Email : [email protected]

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR